Červenec 2012

Plavky

5. července 2012 v 11:23 | Amme Wanescape* |  - outfity

238387270026d14d4fec44d0_large
Hledáte na léto to pravé ořechové ? Chcete být moderní a přitom sexy na koupalištích, aquaparcích, u moře a nebo prostě doma ? Součástí toho všeho jako je krásná postava, opálené tělo musejí být dokonalé plavky. Plavky jsou nezbytnou součástí každé letní sezóny. Každá žena potřebuje dámské plavky, které ideálně tvarují ženskou postavu, popřípadě skryjí to, co vidět být nemá. Každá letní sezóna sebou přináší spoustu nových nápadů, každé léto je ve znamení určitých barev, tvarů, materiálů plavek a plážových doplňků. Tato sezóna nabízí dámské plavky 2012 v rozmanitých velikostech, tvarech i výjimečných materiálech. Hitem letošního léta jsou nejen dvoudílné plavky s ramínky ale hlavně bez, na zavazování na bocích, nebo tanga. Pánské plavky jsou v nabídce v podobě tradičních bikin, slipových modelů, stále více mužů si vybírá také plavky typu boxerek a plavkové šortky.
Po jakých značkách koukat ?
Nemyslím si, že mít super značku je až zas tak důležité a pro ty nenáročné stačí nějaké levnější, ale dnes už jsou značkové plavky dostupné pro každého. Jakou značku vybrat ? Oblíbené jsou John Galliano, Emporio Armani, Calvin Klein nebo Just Cavalli! Každá značka má svou originální koleci plnou super kousků a stačí se zaměřit na pár věcí podle čeho vybrat.
Podle čeho kvalitní a módní plavky vybírat?
Samozřejmě neexistuje žadný návod, který by vám pomohl vybrat perfektně padnoucí plavky. A určitě neschovávejte plavky do dalšího léta, protože gumičky u plavek toho taky moc nevydrží, například z chlorované vody.
A však při výběru nových plavek si dávejte pozor hlavně na :
  • vzhled
  • velikost
  • materiál
  • cena
Vzhled - Ano. Každému se líbí něco jiného. Jsme pouze lidi. Musíte si být však jisti, že se v plavkách cítíte dobře a na svůj věk !
Velikost - Pokud nemají zrovna vaší velikost nezoufejte a neberte něco, co vám není ! Najdete něco lepšího a hlavně užitečnějšího.
Material - Je velmi důležité koukat na materiál a ne jen na vzhled. Představte si, kdyby se vaše plavky někde prošoupaly. Praskla by gumička nebo ramínko. - Ano ! Naprostá pohroma.
Cena - Někteří koukají pouze an nejlepší značky a cen si vůbec nevšímají. Možná je to dobře, ale i na ceně záleží.
Kde na eshopu sehnat plavky ?
Určitě se podívejte na
plavky dvoudílné
plavky na stránkách dessue
plavky tady
článek připravila Amme Wanescape a P.G.